O nas    Dojazd    Kontakt    Rezerwacja    Pokoje    Opinie    Galeria

Beskid Niski - Agroturystyka - Noclegi w górach

    

Zaciszne pokoje w Ropkach, w których odzyskasz spokój

Noclegi w Beskidzie Niskim charakteryzuje przede wszystkim bardzo kameralna i przyjazna atmosfera, w której każdy dzień wypoczynku wydaje się być najlepszą ucieczką od cywilizacji. Cisza, spokój, przepiękne widoki oraz cuda natury zachwycają tu na każdym kroku, a całości dopełniają małe, przytulne noclegownie. Wybierając nasz dwór, jak i same Ropki, noclegi będą dla Ciebie nie tylko momentem postoju przed dalszą podróżą, ale i same w sobie wspaniałym przeżyciem i powrotem do historii. Nasze pokoje noclegowe mają duszę i pozwalają w pełni cieszyć się urlopem – stawiamy na kameralną atmosferę, jaka cechuje całe Ropki. Pokoje noclegowe dostępne we Dworze Rajdany zapraszają.

Beskid Niski, Ropki – pokoje i alkierze gościnne na wypoczynek podczas urlopu


Dwór Rajdany w Ropkach oferuje w ramach noclegów trzy gościnne alkierze, zupełnie odmienne od tradycyjnych noclegów w hotelach czy pensjonacie. Historycznie, alkierze służyły początkowo jako baszty obronne, a później jako lokum odwiedzających dwór ciotek, wujów i kuzynów. Alkierze są zupełnie odrębną częścią domu, choć mają z nim dobre połączenie i do dziś oferujemy naszym gościom taki komfort pobytu.


Opis zdjęć:
(od lewej, pierwszy rząd): alkierze - pokoje, łazienka

Urokliwy pokój i pełna swoboda – zalety noclegu w górzystym Beskidzie Niskim

Na terenie posesji jest wybudowany szałas zwany „Kocią Łapką”, w którym można spróbować swoich sił przeżywając dobę lub noc na XIX wieczny sposób w którym siekiera i ogień pozwalają przetrwać. Jest to nieodpłatna atrakcja przewidziana dla naszych gości. „Kocia Łapka” to także bardzo klimatyczne miejsce na ognisko, grill i wieczorne biesiadowanie.

Przyjmujemy naszych gości od 25 lat najpierw w pensjonacie „Kudak” dziś we Dworze Rajdany.

    
Serdecznie Zapraszamy !
"ŚWIAT POD BANIAMI" i "ZIEMIA CZARNEGO BOCIANA"
CZEKA NA SWOICH ODKRYWCÓW !!!

Opis zdjęć:
(od lewej, pierwszy rząd): Alkierz, Kocia Łapka, Palenisko w Kociej Łapce

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Adres: ROPKI 18, Wysowa Zdrój 38-316  Telefon: +48 18 353-21-43 Mail andrzejm2012@interia.pl